Max Keiser widzi Paula Tudora Jonesa, który został ugryziony przez Bitcoin Bug.

Paul Tudor Jones prawdopodobnie stał się jednym z największych impulsów do legitymizacji i normalizacji Bitcoin jako produktu inwestycyjnego po tym, jak przyznał, że miał posiadać od 1 do 2 procent aktywów cyfrowych w swoim portfelu i zasugerował innym, aby zrobić to samo.

Sugestia, że legenda funduszu hedgingowego była zainteresowana Bitcoinem, była jedna, ale posunął się do stwierdzenia, że będzie to najlepiej działający składnik aktywów w jego portfelu. Oczywiście, nadal okazywał ostrożność, idąc tylko z jednym lub dwoma procentami, ale oczywiście to wszystko może się zmienić.

Jeśli Bitcoin jest rzeczywiście jego najlepszym wykonawcą, to założenie jest takie, że Bitcoin może stać się większą częścią jego portfela – i wielu różnych innych tradycyjnych inwestorów. W rzeczywistości, wielki wierzący Bitcoin i gospodarz raportu Keisera, Max Keiser, mówi, że Tudor Jones z pewnością będzie wkrótce hodlrem.

Czas szukać gdzie indziej

Z Paul Tudor Jones już patrząc na Bitcoin, jest to znak czasu zarówno dla cyfrowej przestrzeni aktywów, jak i dla obecnego klimatu gospodarczego.

„Myślę, że PTJ, którego bacznie obserwowałem, gdy byłem maklerem giełdowym na Wall St. w latach 1983-1990, będzie największym hodlerem Bitcoina w ciągu 2 lat. Jest absolutnym najemnikiem, jeśli widzi coś, co mu się podoba“, powiedział Keiser.

„Społeczność Bitcoinów nigdy nie widziała takich jak PTJ i będzie zszokowana jego zuchwałością.“

Keiser widzi również nie tylko tradycyjnych inwestorów przybywających w przestrzeń, on przewiduje wojnę haszyszową, takich jak wyścig zbrojeń, dla Bitcoin górnictwa.

„Chiny, Ameryka, Rosja i Iran wejdą w wojnę haszyszową, aby spróbować złapać jak najwięcej Bitcoinów. Iran już wydobywa Bitcoin. Sądzę, że mają 3% stawki haszu. To kolejny „moment Sputnika“, w którym Ameryka musi zdecydować, czy chce wygrać wojnę haszyszową, czy też zdegradować się do śmietnika historii“, dodał.

Bankowość również patrzy w

Innym sektorem zidentyfikowanym przez Keisera jest sektor bankowy, który sam zaczął spoglądać w kierunku cyfrowej strony rzeczy.

„Nie zmieniasz Bitcoina, Bitcoin zmienia ciebie – zgodnie z zasadą Heisenberga – i istnienie samoświadomego Bitcoina“. Mając to na uwadze, pomogłem skierować uwagę BTC na Jamiego Dimona i JP Morgana poprzez skuteczne „malowanie celu“. Protokół złamał ten orzech i teraz Jamie jest dronem BTC. To samo dzieje się z Peterem Schiffem,“ dodał.